Dobry Początek - 3 Strony WWW

A A A
30-09-2015 12:26:06
2429 Czytań

Nasza praca obejmowała projekt i wdrożenie trzech stron internetowych dla szkoły Dobry Początek w Poznaniu w oparciu o dostarczone przez Klienta briefy.

Praca przy pierwszej realizacji obejmowała projekt graficzny strony internetowej poradni dla kobiet. Strona internetowa zawiera ofertę terapeuty którym jest Pan Michał Koszla. Responsywny szablon graficzny wykonaliśmy w oparciu o ścisłe wytyczne Klienta (układ, kolorystyka).

Druga realizacja dotyczyła strony internetowej programu związanego z terapią dna miednicy u kobiet. Podobnie jak w pierwszym przypadku szablon został wykonany w oparciu o projekt Klientów. Całość bazuje na rozszerzonej wielojęzycznej wersji MP CMS  rozbudowanej o moduł interaktywnej responsywnej mapy (moduł oznaczania zdjęć).

Trzecia realizacja to projekt strony internetowej szkoły rodzenia Dobry Początek z Poznania. Jest to trzecia ukończona realizacja dla tej firmy na przestrzeni roku. Strona jest bardziej rozbudowana niż pozostałe dwie realizacje. Jej szablon mimo że przypomina  prostą graficznie realizację, odwołuje się do poprzedniego jej wyglądu - znanego od lat kursantom szkoły, na czym zależało Właścicielom serwisu. Strona posiada poza typowymi zakładkami z tekstem także zawartość multimedialną tj. zdjęcia i filmy.

Wszystkie trzy strony mimo trochę oldschoolowego wyglądu są w pełni responsywne, zoptymalizowane pod SEO oraz wykorzystują rozbudowany Panel Administracyjny MP CMS w wersji 4.50

  • Strona dynamiczna zbudowana w oparciu o nasz System Zarządzania Treścią MP CMS 4.5,
  • Użyte technologie i języki: jQuery, HTML5, CSS3, PHP + MySQL,
  • Strona responsywna dostosowana do urządzeń mobilnych - Responsive Web Design (RWD).
  • Dodatkowe płatne moduły

Terapia Dna Miednicy

Fizjoterapia Kobiet
Dobry Początek