Przystań Psychologiczna - Projekt Kompleksowy
Dodane przez Medyńscy Projektowanie dnia 07-03-2013 10:18:00

Strona internetowa firmy Przystań Psychologiczna pierwotnie zbudowana były w oparciu o Open Source CMS - Joomla. Nasza praca obejmowała przebudowę strony polsko-języcznej oraz realizację strony w języku angielskim (internetowa strona anglojęzyczna) dla poradni psychologicznej w oparciu o nasz produkt MP CMS. Ostatnim etapem projektu była budowa serwisu wraz z logotypem dla strony www o tematyce szkoleń. Dla zachowania spójności wykorzystaliśmy ten sam układ i zbliżoną budowę dla wszystkich stron.

W związku z faktem że firma istnieje na rynku od wielu lat i marka jest rozpoznawalna po niebiesko brązowej kolorystyce, z tego też powodu nasza praca nie obejmowała przeprojektowania szablonu od strony wizualnej lecz jego wierne odwzorowanie z poprzedniej wersji strony - z uwzględnieniem  implementacji framework'a Twitter Boostrap ułatwiającego obsługę serwisu poprzez urządzenia mobilne. Uzupełnieniem strony jest interaktywna Mapa Google (Google API) pozwalająca wyznaczyć trasę dojazdu do siedziby firmy z poziomu strony www.

Nasza współpraca z firmą w postaci opieki webmastera, trwa do dziś i obejmuje formatowanie i publikowanie treści, rozwiązywanie problemów technicznych, kontakt z firmą hostingową oraz tworzenie elementów graficznych (bannery reklamowe na stronę www).