Responsive Design

Strony dostosowane do
urządzeń mobilnych:

· Laptop

· Tablet

· Smartfon

Nasza oferta obejmuje

Projektowanie Stron

Strony oparte na autorskim CMS

Strony wizytówki dla firm

Portfolia i Landing Pages

MP CMS. STRONY INTERNETOWE DLA fIRM!

Odkryj zalety jakie oferuje nasz System Zarządzania Treścią. Bądź o krok przed konkurencją!

BIURO PROJEKTOWE MEDYŃSCY PROJEKTOWANIE

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wdrażania stron internetowych. Nasze doświadczenie, zdobywane od 2006 roku, pomaga nam tworzyć profesjonalne strony internetowe, a dostosowana do każdego typu oczekiwań oferta, skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i małych / średnich przedsiębiorstw. W ofercie tworzenie stron internetowych proponujemy Państwu zarówno proste rozwiązania w stylu portfolio lub strona statyczna, jak i korzystające z baz danych MySQL rozbudowane serwisy i portale wykorzystujące autorski System Zarządzania Treścią (ang. CMS - Content Management System). W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

  • Tworzenie stron statycznych
  • Tworzenie stron dynamicznych CMS
  • Modyfikacja stron pod urządzenia mobilne
  • Instalacja CMS do istniejącej strony
  • Tworzenie i modyfikacja szablonów www
  • Obróbka grafiki dla stron www
  • Tworzenie galerii i portfolio
  • Tworzenie Fanpage, instalacja statystyk
  • Optymalizacja kodu źródłowego
  • Pozycjonowanie i opieka webmastera

Dlaczego My?

WSPÓŁPRACA ZORIENTOWANA NA KLIENTA I JEGO OCZEKIWANIA

Kładziemy duży nacisk na zadowolenie naszych Klientów, co często przekłada się na dalszą owocną współpracę. Dlatego też na starcie, zanim jeszcze usiądziemy do projektu, staramy się poznać Państwa oczekiwania i potrzeby. Niewiele osób zdaje sobie bowiem sprawę, ile czasu można zaoszczędzić i ile problemów z finalizacją projektu uniknąć, gdy od samego początku prace pokieruje się w odpowiednim kierunku. Dlatego też, tak istotny jest dobry i częsty kontakt w relacji Klient - Wykonawca w każdej, a w szczególności w pierwszej fazie realizacji zlecenia. To właśnie w początkowym etapie prac poznajemy Państwa preferencje dotyczące koloru, układu czy funkcjonalności projektu strony www, ulotki, grafiki czy logo.

KREATYWNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ PROJEKTÓW

Każde nasze zlecenie traktujemy indywidualnie i skupiamy się na wyeksponowaniu istotnych cech produktów, firm czy osób, dla których tworzona jest strona www czy grafika. Dlatego też, po gruntownym przeanalizowaniu oczekiwań Klienta, które często przekłada się na dziesiątki e-maili czy godziny rozmów, przesyłami unikalny zarys projektu. W kolejnych etapach prac zarys ten jest na bieżąco analizowany i dostosowywany, tak by spełniał oczekiwania Inwestora. Finalny efekt jest zawsze wypadkową gustów i potrzeb Klienta oraz naszej wiedzy i umiejętności. W przypadku tworzenia stron www, staramy się dostosować je do obecnych trendów i wymogów branżowych, nie tracąc na oczekiwanej przez odbiorców funkcjonalności.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KAŻDEGO ZLECENIA

Naszym Klientom oferujemy kompletny zakres usług uzupełniających prace projektowe naszego studio. Z tego względu, zawsze po zakończeniu zlecenia służymy radą lub pomocą z dalszymi pracami, które nie koniecznie pozostają w naszej gestii. Jeśli więc potrzebujecie Państwo pomocy w pozycjonowaniu strony internetowej, sfotografowaniu asortymentu sklepu lub druku i obróbce elementów graficznych, jesteśmy w stanie wskazać profesjonalne i zaufane firmy, oferujące tego typu usługi, z którymi współpracujemy. Podobnie wygląda sprawa projektowania wnętrz, gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy zaufane ekipy budowlane, stolarzy czy sklepy z wyposażeniem, w których posiadamy atrakcyjne rabaty.

DOGODNE WARIANTY I TERMINY ROZLICZEŃ

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiamy rozłożenie płatności za większość prac na dogodne nieoprocentowane raty. W takim wypadku wysokość rat oraz ich ilość uzależniona jest od wielkości zlecenia. Dodatkowo, w przypadku usług informatycznych na projekt strony www CMS PRO, istnieje możliwość odroczenia części płatności nawet do 30 dni. Proszę mieć jednak na uwadze, że projektowanie, to nie produkt, a praca twórcza i sprzedaż wartości intelektualnej, której nie jesteśmy w stanie odzyskać, dlatego też w celu zabezpieczenia również naszych interesów, w zależności od typu zlecenia, pobierana jest zaliczka.

Przykładowe Realizacje