Loga i Logotypy

Miniaturka
Nasza praca obejmowała projekt graficzny bloga fotograficznego oraz jego wdrożenie do naszego Systemu Zarządzania Treścią - MP CMS. Strona internetowa zawiera zarówno ofertę jak i część odpowiedzialną za prezentowanie wpisów blogowych z możliwością pisania komentarzy przez gości. Dodatkowo standardowe rozwiązania typu formularz kontaktowy, mapa strony (sitemap xml) i ukierunkowanie pod SEO. Szablon graficzny wykonaliśmy w oparciu o wytyczne Klientki - praca była ciężka zarówno pod względem technicznym jak i z samym stylem retro nie do końca się utożsamiamy. Niemniej Klientka zadowolona i o to chodzi :). Całość bazuje na rozbudowanej wersji MP CMS'a.
Miniaturka
Nasza praca polegała na wykonaniu logo dla firmy z branży ubraniowej (moda damska) - lilonka. Logo wykorzystane zarówno na stronie www (sklepie), fanpage jak i na metkach produktu. Wykonaliśmy je w postaci wektorowej, dającej możliwość naniesienia na dowolny materiał w dowolnym rozmiarze bez utraty jakości. Logo proste i czytelne nawet w małym rozmiarze. Pod "słodką" kolorystykę logo dostosowano następnie wygląd sklepu online.
Miniaturka
Tematyka logo dla sklepu "Turecki Market" z artykułami spożywczymi w centrum Warszawy jednoznacznie kojarzyć się miała z popularnym specjałem. Inspiracją dla sygnetu została ułożona na okrągłej tacy baklava. Ostateczną wersję logo ujednoliciliśmy w celu umieszczenia zarówno na stronie internetowej, jak i w projektach graficznych (wizytówka/ ulotka/ nadruk na szkle). Dodatkowym akcentem nawiązującym do Turcji został kolor czerwony - wykorzystany, jako tło dla logo na stronie www firmy oraz w elementach drukowanych. Prosta budowa sygnetu umożliwia wykorzystanie go w różnych wersjach kolorystycznych - przykłady poniżej.
Miniaturka
Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu ulotki oraz przerobieniu logo kawiarni w Sochaczewie. Wytyczne co do ulotki były następujące: ulotka w formacie A5 miała prezentować skrócone menu oraz zawierać w sobie kupon na darmową przekąskę do kawy. Ulotka miała być dwustronna o subtelnej jasnej kolorystyce. Wyeksponowanym elementem ulotki miało być logo Mała Czarna Cafe, którego sygnet zbudowaliśmy od podstaw (na potrzeby projektu ulotki) w formie wektorowej, w oparciu i na podobieństwo logo już istniejącego -  dostarczonego przez Klientkę.
Miniaturka
Zgodnie z wytycznymi Klienta, logo miało nawiązywać ścisle do profilu działalności firmy, więc miało zawierać element nauki i biznesu z naciskiem na czapkę studencką. Z kilku zaproponowanych przez nas wariantów, zawierających jeden lub obydwa te elementy, powstał sygnet o surowej bryle, ale jednoznacznie kojarzący się z partnerstwem i nauką. Dopełnieniem loga jest logotyp z nazwą fundacji oraz sentencja, która pojawiła się w późniejszym projekcie wizytówki.
Miniaturka
Projekt obejmował wdrożenie i zintegrowanie naszego autorskiego Systemu Zarządzania Treścią z zaakceptowanym przez Klienta gotowym profesjonalnym szablonem www. Do strony internetowej firmy, prowadzącej działalność usługową z zakresu wypożyczania rowerów elektrycznych na terenie Polski i na wyspie  Bornholm, zaprojektowaliśmy moduł mapy. Dzięki niemu właściciel z poziomu Panelu Administratora może wprowadzać i zmieniać lokalizacje punktów usługowych. Zlecenie obejmowało także obróbkę plików graficznych i redesign logo firmy w odniesieniu do nowo powstałego serwisu www i typu usług. Praca nie obejmowała natomiast zapełnienia strony treścią, co Klient miał... Czytaj więcej
Miniaturka
Strony internetowe firmy Przystań Psychologiczna pierwotnie zbudowane były w oparciu o Open Source CMS - Joomla. Nasza praca obejmowała przebudowę strony polsko języcznej oraz realizację strony w języku angielskim (internetowa strona anglojęzyczna) dla poradni psychologicznej w oparciu o nasz produkt MP CMS oraz projekt serwisu wraz z logotypem dla strony www o tematyce szkoleń. Dla zachowania spójności wykorzystaliśmy ten sam układ dla wszystkich stron. W związku z faktem że firma istnieje na rynku od wielu lat i marka jest rozpoznawalna po niebiesko brązowej kolorystyce, z tego też powodu nasza praca nie obejmowała przeprojektowania szablonu od strony wizualnej lecz jego... Czytaj więcej
Miniaturka
Dancebar, to firma świadcząca usługi z zakresu organizowania eventów. Oferta obejmuje zarówno wynajem mobilnych barów i barmanów jak i tancerek egzotycznych, grup tanecznych (m.in. tancerki samby) i tancerzy erotycznych, animacje na imprezy okolicznościowe, wesela, wieczory panieńskie, kawalerskie, spotkania biznesowe. Z tego też powodu, koncepcja logotypu wskazywać miała na życie nocne i clubbing. Motywem przewodnim loga został Pole Dance, dzięki czemu wyraźnie podkreśliliśmy jedną z oferowanych przez firmę usług.
Miniaturka
Strona Studio Filmowego Omega jest przykładem jednostronicowej wizytówki firmowej. Strona wykorzystuje do działania bibliotekę jQuery, dzięki czemu osiągamy przyjemny dla oka efekt wizualny dynamizmu, upodabniający ją do stron flash. Jak bowiem wiadomo, strony flash (standard lub cms) mają problemy w działaniu na urządzeniach mobilnych oraz o wiele trudniej je pozycjonować. Dlatego też, nadanie dynamizmu stronie html poprzez odpowiednie biblioteki i pluginy, wydało się najlepszym rozwiązaniem. Strona posiada 5 podstawowych zakładek (o firmie, oferta, portfolio video, partnerzy, kontakt), a przechodzenie pomiędzy nimi odbywa się poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku.... Czytaj więcej
Miniaturka
Projekt obejmował wykonanie i przygotowanie do druku ulotki reklamowej dla firmy ITM-Technology. W ramach usługi wykonaliśmy także projekt logotypu w formie wektorowej na podstawie logo dostarczonego przez Klienta na papierze firmowym, a także dokonaliśmy retuszu wykorzystanych na ulotce grafik w wysokiej rozdzieczości 10 Mpx. Ulotka wykonana dwustronnie (przód: oferta + zalety; tył: specyfikacja techniczna + zdjęcia) w formacie A6 i A5 z przeznaczeniem do kolportarzu na targach sprzętu policyjnego.