A A A

Studio projektowe Medyńscy Projektowanie, to firma o dwóch profilach działalności: projektowanie wnętrz oraz projektowanie stron www. Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się projektowanie grafiki użytkowej na potrzeby druku i stron internetowych. Jako firma projektowa, działamy głównie na rynku warszawskim, aczkolwiek od pewnego czasu naszymi Klientami są również osoby i firmy z innych rejonów Polski, jak również obcokrajowcy. Starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów wciąż dążymy do doskonałości poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, targach wnętrz oraz pozykiwanie ciekawych partnerów biznesowych.

Łukasz Medyński

Web Developer, Grafik

Od 2006 roku zajmuję się tworzeniem stron www oraz projektowaniem elementów grafiicznych. Z początku prosta zabawa kodem i pikselami na użytek własny i znajomych, szybko zaowocowała umiejętnością tworzenia niebanalnych rozwiązań. Dzieki pracy nad projektami z różnych dziedzin programowania www (bazy mysql, jquery, php, html, css) udało się nam stworzyć autorski system zarządzania treścią, który kierujemy w szczególności do odbiorców prywatnych oraz małych firm. Ciekawe rozwiązania, prosta obsługa oraz dostosowany indywidualnie do Klienta szablon. W kwestii designu do każdego projektu podchodzę indywidualnie  niemniej zawsze jestem otwarty na wszelkie uwagi ze strony Klienta oraz na inspiracje przez Niego pokazane. Dodatkowo zawsze służę radą także po zakończeniu danego zlecenia i nigdy nie zostawiam Klienta z pytaniami bez odpowiedzi, licząc na owocną współpracę także po zakończeniu danego zlecenia. Jestem przekonany, że moje doświadczenie w projektowaniu zdobyte w ciągu ostatnich lat oraz szerokie spojrzenie na obecne trendy, pozwoli mi stworzyć produkt idealnie dopasowany do potrzeb.

Urszula Medyńska

Architekt Wnętrz, Grafik

Jako absolwentka kierunku Architektury Wnętrz posiadam niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania wnętrz i mebli. Podczas ostatniego roku studiów rozpoczęłam pracę w zawodzie, a kilka kolejnych lat pracy pozwoliło mi zdobyć niezbędne doświadczenie i poszerzyć wiedzę, którymi dziś mogę się z Państwem dzielić. W oparciu o nie, tworzę wnętrza funkcjonalne i estetyczne, nadając im niepowtarzalny charakter. Cały czas staram się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w seminariach i targach z zakresu projektowania wnętrz, meblarstwa i innych powiązanych dziedzin. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie Klientów, dlatego do każdego projektu podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Pracuję w taki sposób, by być w ciągłym kontakcie z Klientem i na bieżąco wprowadzać zmiany w projekcie. Pozwala to na wykonanie projektu możliwie najbardziej dopasowanego do potrzeb Inwestora, co potwierdzają listy referencyjne otrzymywane przez biuro Medyńscy Projektowanie od naszych zadowolonych Klientów.